Zmiana figury podczas ciąży – dobór odpowiedniej odzieży ciążowej

maternity

Wiele się słyszy ostatnimi czasy o kulcie szczuplutkiego, prawie że wychudzonego ciała, które pokazują modelki na różnego rodzaju pokazach mody. To co zaskoczyło wszystkich to odzież ciążowa, która całkiem niedawno pojawiła się na wybiegu i została zaprezentowana przez jednego z najsławniejszych włoskich projektantów.

Początkowo wszyscy byli zaszokowani widząc kobiety ciężarne, które z wielką gracją poruszały się po scenie, jednak już po chwili twórca kolekcji został uhonorowany gromkimi brawami i pochlebiającymi słowami uznania. Trzeba przyznać, że było to niezwykle odważne posunięcie w świecie mody, które być może odciśnie trwałe piętno i zmieni sytuację sztampowego zachowania i utartych schematów poszczególnych trendów.

Naprawdę cieszymy się, że przyszłe mamy zostały w ten sposób nieco uhonorowane i wywyższone, gdyż kolekcja ta pokazała, że każda kobieta w ciąży może wyglądać atrakcyjnie i zgrabnie. Wystarczy tylko zachować codzienną klasę i pewnego rodzaju prostotę, która w połączeniu z elementami ekstrawagancji może dać naprawdę zniewalający efekt, z którego niejedna ciężarna pani będzie zadowolona. W wielu sklepach pojawiły się całkiem ciekawe stroje, takie jak sukienka ciążowa, która doskonale dopasowuje się do kształtu i rozmiaru brzuszka, nie uciskając go, ale zapewniając komfort i swobodę. To bardzo ważne, aby przy doborze ubrań dobrze zastanowić się, co nam będzie potrzebne, a z czego warto zrezygnować.

Odzież dla kobiet w ciąży jest przecież użytkowana tylko przez kilka miesięcy, a więc nie warto diametralnie zmieniać swojej garderoby i wywracać swojego życia do góry nogami. Nie ma wątpliwości, co do tego, że trzeba wprowadzić pewne zmiany, ale tylko w sposób stopniowy i przemyślany, bowiem wszystkie pochopne działania mogą tylko wpłynąć na naszą niekorzyść, zatem nie ma co się spieszyć. Przyszli rodzice mają aż dziewięć miesięcy, by przygotować się na przyjęcie w swoim domu niemowlaka i zapewnić mu jak najlepszą opiekę. Pierwsze dni życia malucha są bardzo ważne przede wszystkim dla jego dalszego rozwoju.

This entry was posted in odzież ciązowa, odzież ciążowa bielsko and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>