Odzież ciążowa Bielsko

odzież ciążowa bielsko-biała

Kasia Cichopek (27 l.) jest w szóstym miesiącu ciąży. Dla aktorki spodziewającej się pierwszego dziecka, stan ten jest najpiękniejszym dotąd życiowym przeżyciem.
W przeciwieństwie do innych koleżanek, Kasia wcale nie żałuje szans zawodowych, które uciekają jej ze względu na ciążę. Zakupiła odzież ciążową i zamierza prowadzić normalne życie. Pomimo, że musiała zrezygnować z roli głównej w serialu „Tancerze”, nie czuje z tego powodu żadnego żalu.

- Chyba każdej kobiecie w ciąży poczucie takiego żalu jest obce, bo ten stan inaczej ustawia priorytety. Ciąża daje taką energię i radość, że trudno to uczucie z czymkolwiek porównywać, także z otrzymaniem głównej roli w serialu – wyznała aktorka w rozmowie z „Na żywo”.
Przy mamie mającej takie podejście, synek Cichopek będzie z pewnością niezwykle szczęśliwym dzieckiem, otoczonym należytą opieką. Nie mamy co do tego wątpliwości.

This entry was posted in odzież ciązowa, ubrania ciążowe and tagged , . Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>